Bus CS 1.6 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bus CS 1.6 Forum


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 zahtevam odgovor.....

Go down 
5 posters
AuthorMessage
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 7:44 pm

dragi admini molim vas da se objasni zashto vec treci vikend server ne radi,,vi pre svih ostalih bi to trebalo da znate i naravno nama vernim igracima i da objasnite...hwala unapred na odgovoru... Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Cwix
Public Admin
Public Admin
Cwix


Posts : 203
Join date : 2008-09-26
Age : 34
Location : di god

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 9:27 pm

postoje razne teorije zavere.. ja necu ovde da ih iznosim ali mislim da vicini pada na pamet sto ovaj server prestaje da radi cim ljudi iz busa odu kuci!!!
Back to top Go down
DeX
V.I.P
V.I.P
DeX


Posts : 457
Join date : 2009-01-19
Age : 28
Location : Novi Sad

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 9:45 pm

sta ce biti kad odu na godisnji odmor... Very Happy
Back to top Go down
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 11:14 pm

DeX wrote:
sta ce biti kad odu na godisnji odmor... Very Happy
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! affraid affraid affraid affraid affraid
Back to top Go down
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 4:14 pm

brate dajte neki odgovor majke vam...shta se deshava i zashto mislim da je red da se javi ljudima shta se deshava zar ne..??
Back to top Go down
Todd
Public Admin
Public Admin



Posts : 71
Join date : 2008-09-10

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 4:33 pm

Ne znamo ni mi , to jest ja nista ne znam Smile
Back to top Go down
Popov
Super Forums
Super Forums
Popov


Posts : 396
Join date : 2008-10-12
Age : 31
Location : Novi Sad

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 4:46 pm

evo cace proradio je serv Very Happy
Back to top Go down
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 9:29 pm

hwala brate ja sad stigao sa montaze tako da pucamo se ovih dana..Smile
Back to top Go down
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 10:02 pm

znaci ko god da ga je upalio neka ga ugasi odmah nema svrhe...ni za k.... nije bolje da ni ne radi ovako,udjem na serv ne radi pola sata i crkava,odoshe svi ljudi bez veze na druge servere nema ni sa kim covek da igra nije fora uopshte,zar je tako teshko srediti server,admini kao odgovorni ljudi bi trebalo bar da se potrude da srede neshto...to je cisto moje mishljenje a i mnogih drugih stalnih igraca na serveru,hwala unapred na trudu bash ste zasluzili te admine shto ih imate,govorim za momke iz kikinde koji mogu da odo do busa i srede bar neshto ili obaaveste ljude u cemu je stvar...
Back to top Go down
Popov
Super Forums
Super Forums
Popov


Posts : 396
Join date : 2008-10-12
Age : 31
Location : Novi Sad

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 9:34 am

gledaj cace to ovako npr. ja upalim cs da malo piknem i lupim refresh bus prazan, nema ni jednog jedinog coveka.... sta onda da radim nego da odem na rikosher xD
Back to top Go down
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 1:44 pm

hh ne kontash ti shta ja hocu da kazem,pazi nema veze desi se nas 5 na serveru,igramo bilo koju mapu,ne traje ti ta idila (lol) nekih pola sata puca server i ko te jebe,kontash,u tome je problem,i taj shto dodje na serv ne moze lepo da igra duze od pola sata...
Back to top Go down
Cwix
Public Admin
Public Admin
Cwix


Posts : 203
Join date : 2008-09-26
Age : 34
Location : di god

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 8:48 pm

ti zoki kad dodjes u ki pricaj s rokijem il ga zovi iz nemacke.. ja sam pokusavao, drkao se dve nedelje i video da ga boli kurac kao i sve ostale tako da sam ja zvanicno odustao od jebavanja oko servera (ako mi ne verujes pitaj Krisa i Bojana) . da li ce se neko potruditi da to sredi (za sta treba negde oko 20 sekundi) ne znam i ne zanima me.
Back to top Go down
cac
Forumas
Forumas
cac


Posts : 286
Join date : 2008-10-19
Age : 44
Location : Heppenheim Germany

zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 7:56 pm

vidim trenutno najpopularnija tema na stranici...
Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





zahtevam odgovor..... Empty
PostSubject: Re: zahtevam odgovor.....   zahtevam odgovor..... Icon_minitime

Back to top Go down
 
zahtevam odgovor.....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bus CS 1.6 Forum :: Uopsteno :: Obavestenja-
Jump to: