Bus CS 1.6 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bus CS 1.6 Forum


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zvalavi Permanent Ban

Go down 
+8
kungen SiCk?!
v0d0h0d1c
Mike
DzENI
Popov
Titan
Dylan Dog
Todd
12 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
dbeslin
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 7:54 am

Ovde sam se registrovao samo da bih vam rekao da uopste niste fer. Juce sam dobio permanent ban samo zato sto me par puta ukenjalo da koknem jebenog CANCARA. I onda mi je jebeni admin automatski dao permanent ban zato sto je pretpostavio da imam cit. E znate sta pederi jedni da se nosite u tri picke materine i vi i jebeni bus server jebeni admini non-stop nesto serete i banujete bez razloga mamu vam jebem. Samo da znam koji admin me je banovao cupao bih mu kicmu. A i sami admini su citerske picketine zato sto pale citeve samo kad nema ostalih admina oko 3 ujutro. u to sam se uverio zato sto me je jedan admin rokao 1 sekundu pre nego sto se pojavim iza zida. I sta sad? Sta se desava sa banovanim igracima koji nisu krivi? Ne bih se ja ovako iznervirao da sam kriv i da sam tad imao cit.
Back to top Go down
Todd
Public Admin
Public Admin



Posts : 71
Join date : 2008-09-10

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 10:31 am

Prvo i prvo ne psuj , drugo ostavi nik koji si koristio javice ti se admin koji te je ban. Ban se ne dobija samo zbog cita nego i zbog ponasanja(moguce je da ces i ovde dobiti ban zbog ponasanja) , reklamiranja servera itd. NIKO OD ADMINA NIJE CITER. Likovi koji imaju admina ukljucujuci i mene igraju na Busu od pocetka rada servera znaci oko godinu ipo dana. Ako nisu tada citovali sto bi sad...... Ako nemas dokaz za cit ne prozivaj. To sto te admin ili bilo ko ko zna da igra cs rokno jednu sekundu pre ne znaci da je citer , znas sluh je korisna stvar probaj nekad da ga iskoristis.
Back to top Go down
Dylan Dog
Public Admin
Public Admin
Dylan Dog


Posts : 503
Join date : 2008-12-26

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 12:42 pm

Dobro ti je ime na acc-u Very Happy
Back to top Go down
dbeslin
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 6:14 pm

Znaci ja ako nemam dokaza da su oni citeri da ne prozivam a oni mene bez dokaza nista drugo nego ban. Zbog ponasanja nema sanse da me je banovao zato sto u catu nisam cesto ucestvovao cak sam i par puta rekao kako je server strava. Banovan sam ili zbog pretpostavke da imam cit bez dokaza ili zato sto je jedan od admina popizdio stosam ga ubio par puta. Ok izvinjavam se zbog psovanja jako sam se iznervirao. nick u CS mi je BLACKENED, i tad je mapa bila fy_snow.
Back to top Go down
dbeslin
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 6:19 pm

Da sto se tice sluha nema sanse da je bio sluh zato sto je skor bio 20-2 ili 3. Svaki put u glavu me je rokao a jos me nevidi. Taj je onda stvarno sluhista.
Back to top Go down
Titan
V.I.P
V.I.P
Titan


Posts : 508
Join date : 2008-12-23
Age : 37
Location : N. Beograd

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 7:55 pm

Na trenutak sam pomislio da si igrao na cw1 i da sam te ja banovao. Smile
Back to top Go down
Popov
Super Forums
Super Forums
Popov


Posts : 396
Join date : 2008-10-12
Age : 31
Location : Novi Sad

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 8:26 pm

Ja znam samo da sam te ja kick par puta zato sto si psovao sve na servu koji bi te ubili, ali te ja nisam ban.....
Back to top Go down
DzENI
Pro Spamer
Pro Spamer
DzENI


Posts : 278
Join date : 2008-10-18
Age : 34
Location : 1000000km od nigdje

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 11:41 am

sorry za spam ali samo malo da objasnenje 'dbeslin'-a... macak, ovde i nema nekih 'ludih' slika sa skorom, ali podji na 4um css i potrazi temu sa slikama skorova...ne da je 20-2, nego ih ima i sa 55-1... znaci ako neko ima do jaja dobar skor to ne mora biti uz pomoc cita...cit se ne poznaje po skoru, barem ne uvek...pozdrav.. IZVINJAVAM SE JOS 1x ZBOG SPAMA I REKLAMIRANJA DRUGIH 4uma...e da, i zbog VELIKIH SLOVA Very Happy
Back to top Go down
Mike
Public Admin
Public Admin
Mike


Posts : 186
Join date : 2008-09-29

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 6:26 pm

Ja sam bio na serveru...secam se dobro jer si me prozivao nemilice...
Ne secam se da te iko ban. Ako je i bio neosnovan, onaj koji cu ti dati nece biti posle svega ovoga ispisanog...
Ja kontam da je to posteno?
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 3:47 pm

dobio sam ban zato sto sam imao skor 23:9 NERAzumem dobio sam ban a nemam nista izbrisao sam neke slike koje sam slikao tada ali ako treba snimicu demo!!!!! a ne da me ban a dzabe banovao me je parametly taj admin koji misli da sam cheater evo mu msn sale-993@hotmail.com neka me adduje da ga samo pitam nesto ili da se dogovorimo da mu posaljem sta je potrebno da se dokaze da nisam cheater! IMAM JA I DRUGIH SERVERA ALI SVI ORTACI MI IGRAJU TU !!! CAK I BRACE !!!! hocu da mi se admin javi sto pre to bolje da bi mogao opet da igram @@:@!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Dylan Dog
Public Admin
Public Admin
Dylan Dog


Posts : 503
Join date : 2008-12-26

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:49 pm

Posto se nije javio admin daj ip da te unban Smile Ne moras tako agresivno Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:58 pm

nije to agresivno samo malo Very Happy nervozno ip ti je ovaj 95.180.38.88 .... tnx!
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:58 pm

do kada cu biti unabnovan?
Back to top Go down
Dylan Dog
Public Admin
Public Admin
Dylan Dog


Posts : 503
Join date : 2008-12-26

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:59 pm

do sad xD
Back to top Go down
Dylan Dog
Public Admin
Public Admin
Dylan Dog


Posts : 503
Join date : 2008-12-26

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:00 am

el oce sad Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:03 am

hoce brate hvala sledeci put reci adminima da malo paze sta rade zop! jos jednom hvala tebra
Back to top Go down
Dylan Dog
Public Admin
Public Admin
Dylan Dog


Posts : 503
Join date : 2008-12-26

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:04 am

nema problema... ma umemo i mi da pogresimo samo sto nije sto se nije javio admin koji je bann Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 2:06 pm

sto je sm0r


Last edited by w4rn!nG. on Mon Apr 13, 2009 3:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mike
Public Admin
Public Admin
Mike


Posts : 186
Join date : 2008-09-29

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 3:06 pm

puko server
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 3:51 pm

kako puko nerazumem?
Back to top Go down
Titan
V.I.P
V.I.P
Titan


Posts : 508
Join date : 2008-12-23
Age : 37
Location : N. Beograd

Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 4:25 pm

Lepo...
puk'o=trenutno ne radi (ne zna se kad ce proraditi)
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 4:26 pm

A U PM! SMOR SAM SE DA IGRAM AN NEKIM DRUGIM SERVERIMA!
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 4:27 pm

A U PM! SMOR SAM SE DA IGRAM AN NEKIM DRUGIM SERVERIMA!
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 6:46 pm

OVO TI JE OD JASARA 62.240.5.204 IP lik je 88 on je dobra drug sa GTR a ja sam njegov brat od ujaka on igra do jaja lik nema ponekad igra iz igraone banovao ga je nekko ne njega vec njegovo brata a taj njegov brat je stariji za 2 godine igraju dobro zanci razvaljuju gtr bleyi kod njega pitaj ga dali ima ili nema ja ti garantujem da nema znaci on ima fax i ta sranja dolazi samo uvece a njegov brat ujutru tako smorio se kuci i reko da ako mozes da ga unabn ne ti vec neki admin ali posto si dobar lik ja sam tebi rekao ip ti je 62.240.5.204 unban ga pls znaci lik neam evo pratite ga on nezna nistau cs osim da igra! a kada odem kod nejga zivi 1 stanicu od mene snimicemo demo? moze ip 62.240.5.204
Back to top Go down
Guest
Guest




Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 6:56 pm

auuuuu warning.....on je brate do jaja brate od ujaka brate unban ga brate.............Brate na svaku drugu rec!! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Zvalavi Permanent Ban Empty
PostSubject: Re: Zvalavi Permanent Ban   Zvalavi Permanent Ban Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zvalavi Permanent Ban
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bus CS 1.6 Forum :: Uopsteno :: Pomoc-
Jump to: